Mroczkowski Piotr

Radny

od: 2010-12-02; do: 2012-04-10;

Radny

od: 0000-00-00; do: 0000-00-00;




Rejestr zmian
Wprowadził Marcin Przybyłowicz 2005-11-10 12:35:53
Ostatnia aktualizacja Marcin Przybyłowicz 2013-01-28 09:55:33
 
rejestr zmian Liczba odwiedzin: 2256