Grzejszczak Marian

Radny

od: 2006-11-12; do: 2008-03-03;

Radny

od: 0000-00-00; do: 0000-00-00;




Rejestr zmian
Wprowadził Marcin Przybyłowicz 2005-11-10 12:32:47
Ostatnia aktualizacja Marcin Przybyłowicz 2008-05-28 15:19:51
 
rejestr zmian Liczba odwiedzin: 2197