Koper Jerzy

Radny

od: 2006-11-12; do: 2010-11-11;

Radny

od: 0000-00-00; do: 0000-00-00;




Rejestr zmian
Wprowadził Marcin Przybyłowicz 2005-11-10 12:34:07
Ostatnia aktualizacja Administrator BIP 2007-01-17 09:49:52
 
rejestr zmian Liczba odwiedzin: 2136