Tatara Kazimierz

Radny

od: 2018-11-20; do: 2023-11-20;

Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy

od: 2014-12-01; do: 2018-11-18;

Radny

od: 2010-12-02; do: 2012-06-28;

Radny

od: 2009-05-27; do: 2010-11-11;

Przewodniczący Rady Gminy

od: 2006-11-12; do: 2009-05-27;

Przewodniczący Rady Gminy

od: 2002-09-30; do: 2006-10-26;





Pliki do pobrania:
  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2014-2018

  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2018-2023

  Oświadczenie majątkowe na zakończenie kadencji 2014-2018

  Oświadczenie majątkowe za 2014 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2015 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2016 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2017 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2018 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2018 rok [wyjaśnienie 2]

  Oświadczenie majątkowe za 2018 rok [wyjaśnienie]




Rejestr zmian
Wprowadził Marcin Przybyłowicz 2005-11-10 12:38:34
Ostatnia aktualizacja Marcin Przybyłowicz 2019-01-16 12:40:01
 
rejestr zmian Liczba odwiedzin: 3085