Kwiecień Janusz

Przewodniczący Rady Gminy

od: 2018-11-20; do: 2023-11-20;

Przewodniczący Rady Gminy

od: 2014-12-01; do: 2018-11-18;

Przewodniczący Rady Gminy

od: 2009-05-27; do: 2010-11-11;

Radny

od: 2006-11-12; do: 2009-05-27;





Pliki do pobrania:
  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2014-2018

  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2014-2018 - wyjaśnienie

  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2014-2018 - wyjaśnienie nr 2

  Oświadczenie majątkowe na rozpoczęcie kadencji 2018-2023

  Oświadczenie majątkowe na zakończenie kadencji 2014-2018

  Oświadczenie majątkowe za 2014 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2014 rok [wyjaśnienie 2]

  Oświadczenie majątkowe za 2014 rok [wyjaśnienie]

  Oświadczenie majątkowe za 2015 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2015 rok [wyjaśnienie]

  Oświadczenie majątkowe za 2016 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2016 rok [wyjaśnienie 2]

  Oświadczenie majątkowe za 2016 rok [wyjaśnienie]

  Oświadczenie majątkowe za 2017 rok

  Oświadczenie majątkowe za 2018 rok




Rejestr zmian
Wprowadził Administrator BIP 2007-01-17 09:38:09
Ostatnia aktualizacja Marcin Przybyłowicz 2010-12-16 11:39:48
 
rejestr zmian Liczba odwiedzin: 8636